Jdi na obsah Jdi na menu

MAPA CEST

 ...je nová doména energo-informačního charakteru (paměťové médium), která bude předmětem mého zájmu. Otevřela se součtem loňských portálových anomálií a přináší nám PŘÍLEŽITOSTI - k orientaci v Životě obecně i zcela konkrétně. Možná to vypadá jako neurčité nebo příliš povšechné - ale ono se to postupně "vystříbří". My už většinově jedeme v režimu PRIMA-GALAKTIKA, zde se uplatňují principy nelokální expanze Vědomí a s tím spojené metody prožitku okamžiku, které stojí na tzv. vyšší FUZZY-LOGICE = spojité Inteligenci Ducha a Hmoty. Elementů Bytí, kterých jsme se lehce dotýkali ve filozofických a kosmologických teoriích o podstatě Života a Existence jako takové. To se mění - přecházíme od teorií do přímé praxe a přestože to nebude zprvu příliš zřejmým souborem nových schopností, rychle se v tom zorientujeme a "zkalibrujeme" svoje osobní pozice v nově uspořádaném Plátnu Života. 

 Jako jsem vloni skládala kompozice k Portálovým energo-informačním anomáliím (jejich aktivním EM-polím) a řadila je do sekvenčních posloupností, budu stejně postupovat v popisech CEST - jak se budou z éterického rozhraní formovat do sdíleného prostředí dosažitelnosti. Opět si nekladu žádný nárok na "neomylnost" či absolutní pravdivost předkládaných postřehů - jsou to moje osobní úhly pohledu a kdo s nimi bude ladit a koho takový info-servis osloví, ten si z toho vezme nějaké střípky do své jedinečné skládanky Života. 

 Do složky tohoto odkazu budu přidávat postupně publikované CESTY (jejich kompozice) - pro eventuální stažení - opět budou upravené na standard tapety do rozměru 1920x1080. 

21.1.2018

LA'MAGISTRA Cesta Transformací

17.1.2018

LÁPIS-MUNDI Cesta Moudrostí

14.1.2018

AB-RA-KA Cesta Fantazií

11.1.2018

AM-BER Cesta o-Pravdivosti

7.1.2018

É-FEKT Cesta Iluzí

3.1.2018

MÍO-KÁRD Cesta Srdce