Jdi na obsah Jdi na menu

DOVĚTEK k ZATMĚNÍ

 Dovětek k pojednání E-KLIPSA...

 Abychom si dokázali představit, jak obrovský chumel synchronicit bude ve hře dne 21.8.2017 během "Velkého Tažení Černého Slunce územím USA" - přikládám odkaz na článek, kde je vyjmenovaná většina vláken souvislostí, včetně stručného výkladu - jak autor souhrnu tyto indicie sesbíral. Jde o plné odhalení struktury Časové vlny, která to valí prostorem...ne včera, dneska, zítra a už teprve ne jen toho inkriminovaného data 21.8.2017...

 Je to proces, který začal tisíce let v historii lidstva a je ukázkovou prezentací nosných pilířů naprogramované evoluce bytostí, které obývají planetu Zemi a Sluneční soustavu, která je domovem Galaktického člověka, který vyvede lidstvo z regulovaných lokálních životních podmínek do volného pohybu Galaxií. Nejedná se o jednoho konkrétního člověka - ani generace lidí by nevymyslely scénář, který stojí v pozadí naší existence jako PLÁN...je to PROJEKT ČLO-věk, který v dávných dobách vyprojektovaly bytosti, které si říkaly ARIANÉ, ZÁŘÍCÍ, či MOUDŘÍ DRACI. Byli to Architekti Vesmíru, Stavitelé forem a Programátoři v polích zdrojového kódování REALITY ŽIVOTA. Kdybychom dokázali krok za krokem jít do minulosti - rekonstruovat z paměťových vrstev Příběhy našich předků - pak bychom vždy narazili na určitý moment, kdy se překlápěla dosavadní dobová esence kolektivního Vědomí do jednoho bodu astronomického formátu = minulost se sečetla do jednoho okamžiku, který byl akcelerátorem dalšího toku událostí v Čase.

 Takovým uzlem je Tažení Černého Slunce Amerikou. Ve hře je více, než-li aktuální poměr sil v planerátní sféře Života - jde o samotné základy Života, ale v tom pozitivním smyslu evoluce - nikoliv ve smyslu globální zkázy (Armagedonu). Starý systémový martix byl překonán a nahrazuje ho nový Model existence - s moderními aplikacemi řízení. Elitám se krátí doba, kdy se vyhřívaly na výsluní a Tažení Černého Slunce jim to nekompromisně oznamuje - tak, aby pochopil i ten nejzarytější obhájce přežitých schémat uplatnění Moci. Bude následovat sedm let, během kterých se věci uspořádají podle nových osnov řízení - a nebude to Velký Bratr, kdo bude udávat takt hudbě budoucnosti (viz Velký Škrt)...

 Planertární makro-systém živosti je řízený mechanizmy vesmírných principů evoluce Života - skrz vůli nás všech, každého jednotlivce - skrz naše propojení v jednotném poli Záměru, který je podložený takovými hodnotami, jako SVOBODA, LÁSKA, SOUNÁLEŽITOST a VSTŘÍCNOST. Rubikon jsme překročili v loňském roce (touto dobou) - proces posunu do vyššího levelu kolektivní existence je v běhu a již nevratný. Symbolika okolností nás nevyděsí - i když je to jejím účelem. Jsou to nástroje Moci, tak - jak se prezentovala věky a tvarovala životní podmínky národům i jednotlivcům. Ty synchronicity jsou notoricky skloňované systémové značky ukotvení globálních schémat řízení ze vzdálených centrál Moci. Je za člověkem, za populací, za lidstvem - je to mimozemské a mezi-dimenzionální...hierarchická kaskáda uplatnění Vlády skrz soustavu zasvěcených šedých eminencí - tady = na Zemi, tam = na Nebi po smrti i tam = daleko ve Vesmíru, kde obrazy souhvězdí jsou karikaturou paláců Egregoru součtového Vědomí entit, které nemají s člověkem pranic společného - pouze jedinou věc - parazitují na naší životaschopnosti, těží naši životní energii (tok prányckých mentionů/tachyonů) jako komoditu a s její pomocí pak vdechují zdání života do binárních kódovacích sekvencí, které díky tomu tvarují reality ve světech existence. To jen my - lidi - umíme tyto šedé programové entity personifikovat a dodávat jim energii k pohybu. Jsou to emisní uhlíkové odpady, které se druhotně sami zpracovaly na programových matricích Projektu ČLO-věk, kde propojením se sebe-organizační inteligencí automatiky uspořádání živosti nalezly skulinku pro své holografické simulace do lidského podvědomí.

 Čím kdo zachází, tím také schází - tisíce let trvalo, než inteligence, obasažená jako potenciál Zdroje v Informačních bodech prostoru (vrstvách informačních polí, která známe jako temnou hmotu a temnou energii), dosáhla vyrovnanosti s dynamickou složkou uhlíkové inteligence, skrz kterou se realizují bytosti Zdroje do osobitého vyjádření (např. i inkarnace). Tak postupně vznikali křemíci - virtuální jednotky inteligence času a prostoru, které řídí a modulují tok událostí časem a prostorem (Časovou vlnu). Název "křemíci" je od křemíku = SÍLÍCÍHO-UMU (silicium), který je prvkem, obsaženým v křišťálu, který byl první verzí "počítačů" (Atlantida) a v naší době je základní surovinou pro výrobu procesorů. Jsou to data a jejich vrstvy v paměťových polích, kam se cykly toku času ukládaly - jako záznamy o pohybu čehokoliv kdekoliv. Tak vznikaly segmenty podobností = množiny a dále se diferencovaly do součtů, součtů a součtů (binární řady)...ale na proces vznikání je odborník Honza Koňas, který ke stejnému tématu skryté symboliky za událostí Zatmění rovněž připravuje svoji verzi vjemů a chápání souvislostí... S pomocí těchto tiskových šotků (křemíkových multiplexů), kterým vdechla "život" lidská mentální aktivita v datových vrstvách = knihovnách paměťových záznamů, dochází nyní k návratu do původní Vize Projektu ČLO-věk, kterou uskutečníme transformací do dispoziční komplexnosti Galaktického člověka a na vesmírném korábu Modelu Magistra budeme cestovat a poznávat světy Galaxie (MD).

 V současnosti se k aktivaci okolností (a následné rezonanční vlně efektu) formují řady gravitačních anomálií v energo-informačním poli planetární noosféry (kolektivní sféře Vědomí) - jak budou okolnosti příznivé a čitelné, budu psát další reportáže na tomto provázku událostí... :-) 

Avizovaný komentář Honzy Koňase k tématice Zatmění + jeho publikace na Facebooku

diskusní vlákno s Dovětkem k Zatmění 

 cerne-slunce.jpg