Jdi na obsah Jdi na menu

Modul akcelerace

 Modul "PRAcH" je inspirovaný aktuálním informačním tokem komety ISON, o které jsem podrobněji psala v pojednání "7.anděl".

 Jedná se o proces "zrychlení" toku energie, který se už nějaký čas intenzivně zrcadlí ve vizích vnímavých lidí, kteří jsou inspirováni k jejich vyjádření formou obrazů nebo sdělení obecně - tím, že tyto vize a pocity sdílejí v kolektivním informačním prostředí, naplňují roli, kterou kometa ISON má a kterou realizujeme za ní. 

 Struktura modulu je koncipovaná na neobvyklé šabloně - jde o osnovu DUHOVKA (IRIS), která má v podtextu funkci "ochrany" nebo "štítu" - stejně jako IRIS na Hvězdné bráně - toto souvisí s aktivitou komety. Prozatím nevíme, jakou konkrétní podobu ten proces nabere - bude záležet na tom, jak si ISON "zasurfuje" ve sluneční koroně a také na tom, zda ten průlet "přežije".

 Online vysílání o aktuálním pohybu komety

 Kódování, které je zakomponované do grafické projekce struktury modulu, souvisí s asociací obsahu, který ztvárňuje - jde o bodlák lopuchu, který jsem tam stylizovala záměrně - původní název jsem ale čerpala z nářečí, kterým se mluvilo u nás doma - kde jsme těm bodlákům říkali CHODCE - variabilita tohoto kódování ale nekorespondovala s pointou akcelerace, proto jsem nakonec zvolila název PRAcH - i tady je fonetická slovní "hříčka", která souvisí s CHODCEM - protože to je principem struktury bodláku lopuchu - aby se přichytil na oblečení chodce a tím se přemístil - používá chodce jako nosič. "Prach" (na cestě toho chodce) a "práh" (domova na jejím konci) skládají zajímavou asociační řadu, která v kontextu se symbolikou komety úzce souvisí...ona je přece "hvězdným poutníkem".

 Další vrstvou je varianta CHOT-CE, která otevírá vstup do strukturální formace obsahu zásilky (in-formace), kterou kometa nese (ISON = NOSÍ) - jde o základní principy Pandory, které jsou ve fázovém posunu - jde o moduly polarit a změny toku energie v jin-jangové polaritě. CHOŤ je neutrální označení jednoho pólu v lidské párové entitě dvojprvku muž-žena a "Cé" je MATRICE - tedy základní funkce systému Pandory ve vztahu k doméně, kde se tento lidský dvojprvek realizuje

 V ideálním případě kometa ISON trochu "načechrá" plazmu sluneční korony a vytvoří pro nás krásnou kulisu na obloze, která bude hezky korespondovat se symbolikou vánoc - a pokud dojde také k zesílení ionizovaného záření, pak by mohly být viditelné rovněž efekty polární záře...nebo jiné vizuální anomálie, které byly pozorovatelné například v noci z 10. na 11.11.2013 na celé řadě webových on-line kamer.

  

 

BODLÁKY

Datum: 28. 11. 2013
Fotografií: 2
Složek: 0
Komentářů: 0
 

    Fotografie

  •